Niemcy, denar krzyżowy typu II, X/XI w.
Zakończenie: 10-03-2016 20:46:52
122248
| Opis: | Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy typu II, X/XI w., Kapliczka / Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 17 mm, 1.30 g, gięty |
| Literatura: | CNP typ II |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 121