Niemcy, denar krzyżowy typu II, X/XI w.
Zakończenie: 10-03-2016 20:46:29
122254
| Opis: | Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy typu II, X/XI w., Kapliczka / Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro 17 mm, 1.11 g, gięty |
| Literatura: | CNP typ II |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 103