Niemcy, denar krzyżowy typu II, X/XI w.
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja
Cena wylicytowana: 145 zł
122224
Opis: |
Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy typu II, X/XI w., Kapliczka z x wewnątrz / Krzyż kawalerski |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
srebro 19 mm, 1.14 g, gięty |
CNP typ II (402-427) |
Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 118
1) 145 zł
2) 140 zł
3) 105 zł
4) 95 zł
5) 90 zł
6) 60 zł
min |