Niemcy, denar krzyżowy typu II, X/XI w.

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2016 20:45:20
122224
Opis: Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy typu II, X/XI w., Kapliczka z x wewnątrz / Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 19 mm, 1.14 g, gięty
Literatura: CNP typ II (402-427)

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 118

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  105 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  60 zł