Niderlandy, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1650
Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja
Cena wylicytowana: 170 zł
122493
| Opis: |
Niderlandy - Holandia, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1650 |
| Stan zachowania: |
III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 26.65 g, miejscowa ciemna patyna |
Delmonte 832, Dav. 4858, Verk. 49.1, Purmer Ho24 |
Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 156
1) 170 zł
2) 165 zł
3) 155 zł
4) 100 zł
5) 95 zł
| min |