Księstwo Kurlandii, szeląg, 1764
Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja
Cena wylicytowana: 170 zł
122692
| Opis: |
Księstwo Kurlandii - Ernest Jan Biron 1763-1769, szeląg, 1764, Mitawa |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna, zielona patyna |
Neumann 332 |
Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 295
1) 170 zł
2) 165 zł
3) 135 zł
4) 105 zł
5) 100 zł
6) 75 zł
7) 65 zł
8) 60 zł
| min |