Polska, 200 000 złotych, 1993
Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, 200 000 złotych, 1993
Cena wylicytowana: 110 zł
200107
| Opis: |
Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989, 200 000 złotych, 1993, Warszawa, Kazimierz IV Jagiellończyk /popiersie/ |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
patyna na rewersie |
Parchimowicz 656 |
Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 132
1) 110 zł
2) 105 zł
3) 85 zł
4) 75 zł
5) 36 zł
| min |