Polska, 10 złotych, 1933
Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, 10 złotych, 1933
Cena wylicytowana: 340 zł
122637
| Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1933, Warszawa, Romuald Traugutt - 70. rocznica Powstania Styczniowego |
| Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ładna ciemna patyna |
Parchimowicz 122 |
Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 463
1) 340 zł
2) 330 zł
3) 320 zł
4) 300 zł
5) 270 zł
6) 260 zł
7) 240 zł
8) 220 zł
9) 200 zł
10) 185 zł
11) 180 zł
| min |