Polska, trojak, 1775
Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, trojak, 1775
Cena wylicytowana: 150 zł
200034
| Opis: |
Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1775, Warszawa, odmiana bez kropki po dacie |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna, rzadszy rocznik |
Iger WA.75.1.a, Plage 175 |
Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 1947
1) 150 zł
2) 145 zł
3) 125 zł
4) 48 zł
| min |