Polska, talar, 1766
Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, talar, 1766
Cena wylicytowana: 3 600 zł
122644
| Opis: |
Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, talar, 1766, Warszawa |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 27.79 g, patyna |
Berezowski 15 zł, Tyszkiewicz 5 mk, Plage 380 |
Cena końcowa: 3 600 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 406
1) 3 600 zł
2) 3 500 zł
3) 3 300 zł
4) 2 900 zł
5) 2 500 zł
6) 2 100 zł
| min |