Polska, szeląg, 1653
Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja
Polska, szeląg, 1653
Cena wylicytowana: 34 zł
122685
| Opis: |
Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668 - monety litewskie, szeląg, 1653, Wilno |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Ivanauskas'09 2JK15-4 |
Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 281
1) 34 zł
2) 32 zł
3) 30 zł
| min |