Niemcy, denar krzyżowy typu II, X/XI w.
Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja
Cena wylicytowana: 110 zł
122217
| Opis: |
Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy typu II, X/XI w., Kapliczka z x wewnątrz / Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 18 mm, 1.27 g, gięty |
CNP typ II (402-427) |
Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 146
1) 110 zł
2) 105 zł
3) 100 zł
4) 55 zł
| min |