Litwa, pieniądz (denar)
Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja
Litwa, pieniądz (denar)
Cena wylicytowana: 155 zł
122111
| Opis: |
Litwa - Witold 1392-1430, pieniądz (denar), Aw: Kolumny Gedymina; Rw: Grot włóczni z krzyżem po prawej stronie |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 0.15 g, patyna |
Kop. 3117 (R2), Tyszkiewicz-Lit. 3 (R3), Ivanauskas'09 11V |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 168
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 150 zł
4) 100 zł
5) 95 zł
| min |