Cesarstwo Rzymskie, denar, 161

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 25-02-2016 20:31:55
122736
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Marek Aureliusz 161-180, denar, 161, Rzym, Aw: Głowa Antoniusza Piusa w prawo, DIVVS ANTONINVS; Rw: Kolumna ze statuą Antoniusz Piusa, DIVO PIO
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 2.95 g, uszkodzona powierzchnia
Literatura: RIC 440

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 526

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  75 zł