II Rzeczpospolita 1918-1939, Krzyż Członka Zjednoczonego Kurkowego Bractwa Strzeleckiego RP

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2016 22:22:42
121859
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, Krzyż Członka Zjednoczonego Kurkowego Bractwa Strzeleckiego RP, odznaka w kształcie krzyża z ramionami pokrytymi zieloną emalią. W centrum jednoczęściowa nakładka w kształcie tarczy strzelniczej pokrytej białą i czerwoną emalią, karabinu, miecza oraz łuku ze strzałą. Na stronie odwrotnej wygrawerowany napis Członek Zjedn. / Kurk. Br. Strzel. / R. P. i imiennik wytwórcy ST. ZYGMANIAK
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony 41 x 41 mm, wstążka z materiału w zielonym, lekko wyblakłym, kolorze

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 166

1)  180 zł