II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Obywatelskiego Bractwa Strzeleckiego w Pabjanicach, 1931-1932
Zakończenie: 11-02-2016 22:20:47
121832
Opis: | II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Obywatelskiego Bractwa Strzeleckiego w Pabjanicach, 1931-1932, dwuczęściowa odznaka w kształcie krzyża. W centrum umocowany na dwa nity wieniec laurowy, tarcza strzelecka i dwa skrzyżowane karabiny. Na stronie odwrotnej wygrawerowany napis KRÓL KURKOWY / OBYW.BR.STRZELECKIEGO / w PABJANICACH / NA ROK / 1931-1932 oraz sygnatura wytwórcy ST. BOBKOWICZ ŁÓDŹ |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz 60 x 60 mm, wstążka z zielonego materiału, na niej mosiężny kur, ozdobne zapięcie na agrafkę |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 349