II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Mieszczańskiego Towarzystwa Strzeleckiego we Lwowie, 1931

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2016 22:20:01
121820
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Mieszczańskiego Towarzystwa Strzeleckiego we Lwowie, 1931, trzyczęściowa odznaka w kształcie tarczy pokrytej zieloną emalią. Na tarczę nałożona nakładka z herbem Lwowa i znak kura z tarczą strzelecką. W tle, na białej emalii, napis MIESZCZ. TOW. STRZELECKIE. Na stronie odwrotnej okolicznościowy napis ZAWODY STRZELECKIE / O MISTRZOSTWO ŚWIATA / W POLSCE / NA PAMIĄTKĘ POBYTU / W MIESZCZAŃSKIEM TOWARZ. STRZELECKIEM / 30.VIII.1931 / LWÓW
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 48 x 33, na obrzeżu widoczny ślad łączenia obu części tarczy, minimalne uszkodzenia emalii

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 826

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  680 zł
4)  480 zł
5)  390 zł