II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Bractwa Kurkowego z Bninu Dobremu Strzelcowi, 1927
Zakończenie: 11-02-2016 22:19:15
121818
Opis: | II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Bractwa Kurkowego z Bninu Dobremu Strzelcowi, 1927, odznaka w kształcie krzyża z wieńcem laurowym pomiędzy jego ramionami. Na stronie głównej ramiona krzyża są pokryte niebieską i białą emalią. Wewnątrz medalion. Na nim tarcza strzelecka i dwa skrzyżowane karabiny oraz napis DOBREMU STRZELCOWI. Na stronie odwrotnej wygrawerowany napis I RYCERZ BNIN 1927 (Bnin płd. część miasta Kórnik) |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | biały metal 48 x 48, wstążka z mosiężną cyfrą 2, nieznacznie uszkodzona biała emalia |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 827