II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka zawodzow strzeleckich na 500 lecie Bractwa w Żninie, 1924

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2016 22:18:52
121817
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka zawodzow strzeleckich na 500 lecie Bractwa w Żninie, 1924, odznaczenie w formie krzyża, pomiędzy jego ramionami skrzyżowany karabin i miecz. Strona głowna: napis w centrum NAGRODA ZA DOBRE STRZELANIE, na ramionach krzyża po dwa żołędzie. Strona odwrotna okolicznościowy napis 500 LET. JUB. ŻNIN 1424 - 1924, imiennik wytwórcy J.P. i punca srebra 800
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 35 x 35 mm

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 240

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  290 zł
4)  210 zł
5)  185 zł