II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka zawodzow strzeleckich na 500 lecie Bractwa w Żninie, 1924
Zakończenie: 11-02-2016 22:18:52
121817
Opis: | II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka zawodzow strzeleckich na 500 lecie Bractwa w Żninie, 1924, odznaczenie w formie krzyża, pomiędzy jego ramionami skrzyżowany karabin i miecz. Strona głowna: napis w centrum NAGRODA ZA DOBRE STRZELANIE, na ramionach krzyża po dwa żołędzie. Strona odwrotna okolicznościowy napis 500 LET. JUB. ŻNIN 1424 - 1924, imiennik wytwórcy J.P. i punca srebra 800 |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 35 x 35 mm |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 246