Niemcy, talar, 1622

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki
Niemcy, talar, 1622

Niemcy, talar, 1622

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2016 22:09:17
121749
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan Jerzy I 1615-1656, talar, 1622, Drezno, Aw: Półpostać w prawo, w otoku napis zakończony znakiem "haki", Rw: Tarcza herbowa i napis w otoku
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 28.61 g, szara patyna
Literatura: Dav. 7601, Kahnt 158

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 322

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  560 zł
4)  470 zł
5)  460 zł
6)  270 zł
7)  260 zł