Niderlandy, talar (rijksdaalder), 1620

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2016 21:57:24
121758
Opis: Niderlandy - Overijssel, talar (rijksdaalder), 1620, Aw: Półpostać rycerza z mieczem w prawo, napis wokoło, Rw: Lew w tarczy i napis w otoku
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 28.41 g, lekko uszkodzony krążek na rewersie
Literatura: Dav. 4832, Delm. 948, Verk. 138.1, Purmer Ov44

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 216

1)  230 zł
2)  230 zł
3)  190 zł
4)  180 zł
5)  170 zł
6)  120 zł