Grecja i posthellenistyczne, diobol, VI-V w. pne
Zakończenie: 11-02-2016 20:34:13
121936
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Milet, diobol, VI-V w. pne, Aw: Głowa i łapa lwa w prawo; Rw: Dekoracyjna gwiazda czteroramienna (Stellate design) w kwadracie incusum |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 1.19 g |
Literatura: | SNG Cop. 952 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 357