Zakończenie: 28-01-2016 20:30 ÷ 21:55
Rosja, 5 kopiejek, 1853
121572
| II- |
125 zł szac. 150 zł 504 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rosja, 5 kopiejek, 1888
121574
| II- |
60 zł szac. 60 zł 855 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1907
121575
| III+/II- |
660 zł szac. 1 000 zł 944 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Czechosłowacja, medal z Janem Pawłem II 1990
89817
Aw: Popiersie w lewo i napis JOANNES PAVLVS II, Rw: Herb ... | II+ |
32 zł szac. 50 zł 576 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Medal Polskie Linie Oceaniczne TS/S Stefan Batory-Rejs Inauguracyjny 11.IV-6.V.1969
89820
sygnowany W(acław) Kowalik, Aw: Półpostać Stefana Batoreg... | I/I- |
60 zł szac. 75 zł 1954 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 10 groszy, 1831
119441
łapy Orła proste | III |
65 zł szac. 60 zł 296 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, ternar, 1627
119703
| III+ |
90 zł szac. 100 zł 726 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, półtorak, 1620
119706
"lisek" na końcu napisu otokowego na awersie | II- |
240 zł szac. 150 zł 138 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, brakteat typu Vinkenaugen, przełom XV i XVI w.
120215
Korona | III |
70 zł szac. 75 zł 164 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, szeląg, 1547
120746
na awersie POLO | IV+ |
70 zł szac. 20 zł 422 wyświetleń |
3 | zakończona |