Polska, czworak, 1567
Monety średniowieczne, Polska, Holandia i inne europejskie
Polska, czworak, 1567
Cena wylicytowana: 330 zł
121537
Opis: |
Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, czworak, 1567, Wilno, końcówki napisu LI/LIT |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Ivanauskas'09 10SA22-3 (R), Kop. 3312 (R1) |
Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 302
1) 330 zł
2) 320 zł
3) 270 zł
4) 260 zł
min |