Prusy Książęce 1525-1657, trojak, 1539

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 22:23:05
120731
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, trojak, 1539, Królewiec
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: podrapany, zanitowana dziura, złocista patyna
Literatura: Henckel 3134, Iger Pr.39.1.a (R), Slg. Marienburg 1168, Voss. 1358

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 248

1)  70 zł
2)  65 zł