Pomorze, podwójny szeląg, 1612

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 22:22:42
120655
Opis: Pomorze - Księstwo wołogoskie - Filip Juliusz 1592-1625, podwójny szeląg, 1612, Franzburg, litery DS bez tarczy
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany, patyna, rzadsza odmiana bez tarczy okalającej DS - pierwszy przejściowy rok bitia tego typu
Literatura: Hildisch 203, Gibczyński FJ.ps.12.2.a (R6)

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 581

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  185 zł