Zakon Kawalerów Mieczowych, szeląg, 1544

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 22:21:56
120653
Opis: Zakon Kawalerów Mieczowych - Hermann von Brüggenei-Hasenkamp 1535-1549, szeląg, 1544, Rewal
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Haljak 153

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 287

1)  75 zł