Polska, komplet monet srebrnych na tysiąclecie Państwa Polskiego z serii Mieszko i Dąbrówka, 1966

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 22:20:01
89618
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, komplet monet srebrnych na tysiąclecie Państwa Polskiego z serii Mieszko i Dąbrówka, 1966, Warszawa, w zestawie moneta obiegowa i 2 próby srebrne
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, razem 3 sztuki w efektownym skórzanym pudełku ze złoconym napisem 966-1966
Literatura: Parchimowicz 268, P349a i P350a

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 2849

1)  450 zł
2)  450 zł
3)  410 zł
4)  400 zł
5)  360 zł
6)  350 zł
7)  340 zł
8)  320 zł