Polska, 5 złotych, 1928
Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego
Polska, 5 złotych, 1928
Cena wylicytowana: 410 zł
120885
| Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1928, Bruksela, Nike, bez znaku mennicy |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
małe uszkodzenie w tle na rewersie |
Parchimowicz 114b |
Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 186
1) 410 zł
2) 410 zł
3) 370 zł
4) 320 zł
5) 310 zł
6) 300 zł
| min |