Polska, 10 groszy, 1835

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego
Polska, 10 groszy, 1835

Polska, 10 groszy, 1835

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 22:00:05
120464
Opis: Polska - Wolne Miasto Kraków 1835, 10 groszy, 1835, Wiedeń
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: szara patyna
Literatura: Bitkin 2, Plage 295

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 547

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  230 zł
5)  195 zł
6)  190 zł