Polska, dwuzłotówka, 1830 FH

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego
Polska, dwuzłotówka, 1830 FH

Polska, dwuzłotówka, 1830 FH

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 21:58:56
120500
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, dwuzłotówka, 1830 FH, Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładnie zachowana
Literatura: Plage 61, Bitkin 995, Berezowski 2.50 zł

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 307

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  600 zł