Polska, szeląg, 1528

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego
Polska, szeląg, 1528

Polska, szeląg, 1528

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 21:18:18
120753
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety pruskie, szeląg, 1528, Toruń, data 15Z8, na awersie PRVSS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: resztki blasku menniczego, patyna
Literatura: Kop. 3075

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 145

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  38 zł