Zakon Krzyżacki, szeląg

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego
Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 21:05:16
120703
Opis: Zakon Krzyżacki - Michał I Küchmeister von Sternberg 1414-1422, szeląg, MAGS-T MIC-HAEL-PRIM / MONE-TA DN-ORVM-PRVC
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Neumann 15, Voss. §72/VIII/15, nr 791

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 246

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  95 zł