Cesarstwo Rzymskie, follis, 364-367

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 20:42:16
120688
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Walens 364-378, follis, 364-367, Siscia, Aw: Popiersie w prawo, D N VALENS P F AVG, Rw: Wiktoria krocząca w lewo, trzymająca wieniec i gałązkę palmową, SECVRITAS REIPVBLICAE, w odcinku .ASISC
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.62 g, zielona patyna, ładnie zachowany
Literatura: RIC 7b

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 365

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  38 zł
5)  36 zł