Cesarstwo Rzymskie, follis, 324-325

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 20:37:40
120684
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 324-325, Sirmium, Aw: Głowa w prawo, CONSTANTINVS AVG, Rw: Wiktoria trzymająca trofeum i gałązkę palmową, krocząca w prawo i depcząca jeńca, SARMATIA DEVICTA, w odcinku SIRM
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.25 g, zielona patyna, ładnie zachowany
Literatura: RIC VII 48

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 464

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  80 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  40 zł