Cesarstwo Rzymskie, follis, 313

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 20:36:54
120678
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 313, Ticinum, Aw: Popiersie w prawo, CONSTANTINVS P F AVG, Rw: Sol stojący w lewo unoszący rękę, w drugiej dłoni glob, SOLI INVICTO COMITI, w odcinku TT
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 4.42 g, zielona patyna, bardzo rzadki
Literatura: RIC VII 1 (R5)

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 302

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  60 zł