Cesarstwo Rzymskie, follis, 308-310

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 20:36:31
120674
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksencjusz 306-312, follis, 308-310, Rzym, Aw: Głowa w prawo, IMP C MAXENTIVS P F AVG, Rw: Wiktoria siedząca na tronie na wprost w portyku sześciokolumnowej świątyni, przy abakusie dwie Wiktorie, CONSERV VRB SVAE, w odcinku RB? (nieczytelna oficyna)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 5.83 g, zielona patyna
Literatura: RIC VI 210

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 327

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  60 zł
5)  50 zł