Cesarstwo Rzymskie, ćwierć follis, 305-306

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 20:36:08
120673
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymin II Daja 305-313, ćwierć follis, 305-306, Siscia, Aw: Głowa w prawo, GAL VAL MAXIMINVS NOB C, Rw: Geniusz stojący w lewo z modiusem na głowie, trzymający paterę i róg obfitości, GENIO POPVLI ROMANI, w odcinku SIS
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.06 g, zielona patyna
Literatura: RIC VI 170b

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 342

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  60 zł
4)  44 zł
5)  42 zł
6)  40 zł
7)  36 zł