Śląsk, 1 krajcar, 1796

Antyk, średniowiecze, stara Polska, kolekcja Zakonu Krzyżackiego
Śląsk, 1 krajcar, 1796

Śląsk, 1 krajcar, 1796

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2015 22:29:36
117459
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem pruskim - Fryderyk Wilhelm II 1786-1797, 1 krajcar, 1796, Wrocław
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: F.u.S. 1263

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 1345

1)  85 zł
2)  80 zł