Austria, floren, 1857 A

Austria, floren, 1857 A

Austria, floren, 1857 A

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2015 22:11:12
89290
Opis: Austria - Franciszek Józef I 1848-1916, floren, 1857 A, Wiedeń
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: Ciemna patyna.
Literatura: Herinek 522

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 337

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  30 zł