Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1838

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2015 21:11:47
89359
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1838, Warszawa, Odmiana bez kropki po dacie.
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: Patyna.
Literatura: Bitkin 1171, Plage 410

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 278

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  160 zł
4)  150 zł
5)  100 zł