Polska, 2 złote, 1996
Zakończenie: 03-12-2015 22:00:28
Polska, 2 złote, 1996
89034
Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety obiegowe, 2 złote, 1996, Warszawa, Henryk Sienkiewicz 1846-1916 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | Nordic Gold 27 mm, nakład: 200.000 szt., patyna |
Literatura: | Parchimowicz 735 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 137