Polska, trojak, 1538

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Polska, trojak, 1538

Polska, trojak, 1538

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2015 21:09:06
119826
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, trojak, 1538, Gdańsk, Końcówka napisu na awersie PRVSS.
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: Ciemna patyna.
Literatura: Iger G.38.1.g (R1), CNG 71.II.b

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 494

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  410 zł
4)  400 zł
5)  380 zł
6)  320 zł
7)  155 zł