Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Cena wylicytowana: 100 zł
120040
Opis: |
Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Krzyż patriarchalny / Krzyż kawalerski |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 15 mm, 1.05 g, gięty |
CNP typ V |
Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 241
1) 100 zł
2) 95 zł
3) 85 zł
4) 80 zł
5) 80 zł
6) 70 zł
7) 46 zł
min |