Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2015 21:04:30
120040
Opis: Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Krzyż patriarchalny / Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 15 mm, 1.05 g, gięty
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 234

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  46 zł