Niemcy, denar krzyżowy, X / XI w.
Zakończenie: 03-12-2015 21:02:12
120000
Opis: | Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, X / XI w., Kapliczka z x wewnątrz / Krzyż kawalerski |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 16 mm, 1.05 g, gięty |
Literatura: | CNP typ II (402-427) |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 153