Rzym Kolonialny, brąz AE-28, 193-211

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2015 20:49:56
119125
Opis: Rzym Kolonialny - Tracja - Anchialos - Septymiusz Sewer 193-211, brąz AE-28, 193-211, Anchialos, Aw: Popiersie w prawo, ... ΑΝΤΩΝΙΝΟC, Rw: Wijący się wąż, ΟΥΛΠΙΑΝΩΝ ΑΓΧΙΑΛΕΩΝ
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: brąz 11.45 g, patyna

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 245

1)  36 zł