Rzym Kolonialny, brąz AE-29, 238-244

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2015 20:49:10
119117
Opis: Rzym Kolonialny - Moesia Inferior - Nikopolis nad Istrum - Gordian III 238-244, brąz AE-29, 238-244, Nikopolis, Aw: Popiersie w prawo, ΑΥΤ Κ Μ ΑΝΤ ΓΟΡΔΙΑΝΟC ΑΥΓ, Rw: Merkury stojący w lewo, trzymający sakiewkę i kaduceusz, ΥΠ CΑΒ ΜΟΔΕCΤΟΥ ΝΙΚΟΠΟΛΕΙΤΩΝ ΡΟC ΙCΤ
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 14.78 g, zielona patyna
Literatura: AMNG 2058

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 176

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  110 zł