Cesarstwo Rzymskie, follis (centenionalis), 350-351

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2015 20:46:29
119128
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II 324-361, follis (centenionalis), 350-351, Siscia, Aw: Popiersie w prawo, za nim A, D N CONSTANTIVS P F AVG, Rw: Cesarz stojący na wprost trzymający dwa labarum, w lewym polu III, CONCORDIA MILITVM, w odcinku ASIS i półksiężyc
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 5.46 g, zielona patyna
Literatura: RIC 301

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 250

1)  44 zł
2)  42 zł