Cesarstwo Rzymskie, as, 90-91
Zakończenie: 03-12-2015 20:36:54
Cesarstwo Rzymskie, as, 90-91
119123
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Domicjan 81-96, as, 90-91, Rzym, Aw: Głowa w prawo, IMP CAES DOMIT AVG GERM COS XV CENS PER P P, Rw: Fortuna stojąca w lewo, trzymająca ster i róg obfitości, FORTVNAE AVGVSTI |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz 12.53 g, brązowa patyna |
Literatura: | RIC 707 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 333