Polska, grosz, 1533

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Polska, grosz, 1533

Polska, grosz, 1533

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2015 20:58:22
58182
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Elbląg, grosz, 1533, Elbląg, Aw:...PRV, Rw: ELBINGK
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 167

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  125 zł
4)  100 zł