Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Antyk, średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2015 22:26:55
119423
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1842 СПБ АЧ, Petersburg, odmiana z 8 gałązkami w wieńcu z lewej strony
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 195, Adrianov 1842

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 278

1)  320 zł
2)  310 zł